Další vernisáž, které jsme se zúčastnili, proběhla v cechovně Dolu Michal v Ostravě-Michálkovicích. Výstavu osmi umělců zahájil ThLic. Vladimír Šiler, Dr. a hudební doprovod obstaral Jindřich Holubec. Součástí vernisáže bylo rovněž vystoupení jedné z vystavujících umělkyň, která se na chvíli stala součástí svého díla. Vystavené umělecké exponáty lze rozhodně považovat za netradiční a záleží na každém návštěvníkovi, jak je bude vnímat.

 

 

 

Výstavu zahájil ThLic. Vladimír Šiler, Dr.

 

Exponát "Rehabilitace"

 

Návštěvníci pozorně naslouchají úvodnímu slovu

 

Exponát "Koberec"

 

Pan Šiler stále mluví ...

 

... diváci stále naslouchají ...

 

... a sledují odhalování ...

 

... a odhalování ...

 

... a zahalování

 

Hudební doprovod obstaraly bicí ...

 

... a kytara

 

Věková struktura návštěvníků byla vskutku různorodá

 

Část díla "Druhý, třetí, čtvrtý, pátý, šestý, sedmý, osmý"

 

Jako na každé správné vernisáži byl dostatek vína

 

Jindřich Holubec

 

Dílo "Rehabilitace" podruhé

 

Dílo "Havířovo slunce"

 

Budoucí bubeník